Sice čtvrtí, ale výsledkově jsme nepropadli

pohoTým v nejstarší kategorii se musel poprat s velkým odchodem hráčů v zadních řadách, kteří již úspěšně absolvovali v loňském školním roce a do Rakovníka tak ve čtvrtek vyrazil poprat se se soupeři a pokusit se uhrát slušný výsledek.
V prvním zápase jsme se hladce dostali do tempa a rivala z Jungmannky jsme jasně přehrávali. Neproměňováním šancí a hraním na krásu se tak výsledné skóre zastavilo jen na stavu 3:0, když branky zaznamenali Chrenka, Ondráček a Patzenhauer.

Dále nás čekal dvojboj se sportovními školami z Mladé Boleslavi a Kladna. Oba zápasy byly takřka jak přes kopírák. Brzy jsme dostali první gól, poté vyrovnali hru a začali se osmělovat i směrem dopředu, v druhém poločase dostali druhý gól, na který tým dokázal zásluhou Chrenky (či Krbce ve druhém zápase) odpovědět a v závěrečném tlaku jsme se pokoušeli o hru bez brankáře.

Bohužel v obou případech neúspěšně, ba dokonce Mladá Boleslav dokázala naší prázdnou branku trefit a zvýšit svůj náskok.

Podlehli jsme tak Mladé Boleslavi 1:3 a Kladnu 1:2.

I poslední soupeř z Rakovníka měl svou značnou kvalitu v podobě tamních hokejistů a hokejbalistů a i do třetice jsme začali jak podle kopíráku. Na brzy obdržený gól v první půli ještě stihl odpovědět Ondráček a srovnat tak stav utkání. Poté se hra přelévala ze strany na stranu až 2 minuty před koncem propadla střela z úhlu brankáři Rychlému pod betonem a stanovila tak výsledek zápasu na 1:2.

Všem hráčům je nutno poděkovat za předvedené výkony, kdy se prali o každý výsledek a nechali na hřišti opravdu všechno