DĚKUJI

klokan Již na konci loňského roku jsme obdrželi poděkování. To letošní vzbudilo v pedagogickém sboru velký ohlas. Již teď se těším na konec příštího školního rocku.

Pokus o důstojné poděkování
            Přišel konec školního roku a jsem prakticky úplně spokojen. Pochopil jsem matematiku i chemii. Vysvědčení budu mít krásné. A konečně se nebudu muset denně potkávat s tou otravnější částí devátého ročníku. Myslel jsem si, že mám tak nějak všechno hotovo a svůj hrubý omyl jsem si uvědomil až poměrně nedávno. Konkrétně včera ráno. I tak to však byl, oproti loňsku, náskok. Ti z vás, kteří si ještě pamatují mé poděkování z minulého roku, si také jistě vzpomenou na jeho nevalnou formu i obsah. Zčásti to možná bylo proto, že se jednalo o první poděkování, které jsem kdy psanou formou podával, ale spíše kvůli tomu, že jsem ho začal psát 30. června, v 7 hodin a 42 minut. Dovolíte-li mi zhodnotit můj loňský dík replikou ze Shakespeara, pak se jednalo o: „Pustý žvást idiota, jen hluk a vřavu co neznamená nic.“
Letos jsem to však nenechal na poslední chvíli, ale na chvíli před poslední chvílí. Rozhodl jsem, že vás letos nebudu trápit svým škrabopisem a že list podám v alespň částečně civilizované formě. Teď bych už ale přešel k tomu nejdůležitějšímu. K díkům samotným.
Děkuji paní učitelce Škabradové, hlavně za její ohromující schopnost udržet naši třídu alespoň částečně v klidu. Bůhví, jak by to s námi bez ní vypadalo. Dále jí děkuji za to, jak zábavné i poučné hodiny ORV nám připravuje.
Paní učitelce Veverkové děkuji především za úžasné hodiny dramatické výchovy, které mi  vždy zlepší náladu a bez kterých si neumím lichou středu ani představit.
Paní učitelce Horákové děkuji za velkou poslední šanci, kterou mi poskytla a zachránila mi tak vyznamenání. Dále děkuji za zábavnou výuku jak Biologie, tak i Chemie. A za seznámení s Ekopolis.
Paní učitelce Flíčkové děkuji za výuku mého nejoblíbenějšího předmětu a stejně jako loni, za spoustu úžasně zajímavých zbytečností. (Příklad otázky na zbytečnost: Byli Tudorovci nějak příbuzní s Nevilly?)
Paní učitelce Klimovičové patří jeden z mých největších díků a to za to, že mi pomohla pochopit matematiku, což je úkol, který bych obtížností přirovnal ke zdolání Mount Everestu.
Paní učitelce Růžičkové děkuji hlavně za ochotu odpovídat mi i na ty nejnesmyslnější dotazy a za její roztomilou (Ale marnou!) snahu, vypěstovat ve mně mladého matematika a fyzika.
Paní učitelce Schropferové děkuji zejména za výuku jednoho z mých nejoblíbenějších předmětů a za její umění, udržet ve třídě ticho a přitom nechat všechny aby si dle libosti povídali.
Paní učitelce Trejbalové děkuji za výbornou výuku angličtiny, obrovské množství užitečných mnemotechnických pomůcek a její skvělý tlumící vliv, bez kterého bych teď asi mluvil jako nějaká teta z Liverpoolu.
Paní učitelce Jarišové děkuji za to, že z výtvarné výchovy se pomalu stávají hodiny dějin umění, místo (de facto) pracovních činností. A hlavně děkuji za tu výbornou, i když si o ní myslím, že si ji ani nezasloužím.
Paním učitelkám Prunerové a Drbalové děkuji za výuku konverzace v anglickém jazyce, která mi přinesla spoustu nového. Jen je mi líto, že už tam příští rok nebudu docházet. A přeji ať se to narodí zdravé a vůbec, hodně štěstí do budoucna.
Paní učitelce Bělkové děkuji především za výborný tip na zábavnou četbu a originální recept k tomu.
Panu učiteli Kozohorskému děkuji za to, že mně provedl celým prvním pololetím a přeji mu brzké uzdravení.
Panu řediteli Leopoldovi děkuji za podporu, za skvělé vtipy a výborný přístup. Takhle nějak si představuji vzorového učitele.
Panu učiteli Krejčímu děkuji za velice zábavné hodiny jazyka, který v jeho podání není jen český, ale i hezký. Dále mu děkuji za spoustu zábavných rozhovorů, za hodiny hudební výchovy a za přivedení mne a mých spolužáků k rozumu.
Panu učiteli Hůlkovi děkuji za ehm..... zábavné hodiny tělocviku, diskuse o historii a za to, že mi nedal N.
Panu učiteli Špiritovi děkuji za hodiny informatiky a s nimi spojenými znalostmi a dovednostmi, které jsem při jeho hodinách nabyl.
Kdybych měl poděkovat opravdu všem a za všechno, obávám se, že bych totálně zdevastoval celé hektary lesa. Doufám tedy, že vám bude stačit jen tento krátký výčet toho nejzákladnějšího. Velmi se těším na příští rok pod vaším vedením a na zkušenosti a vědomosti které se mi za  něj povede nasbírat. Na závěr si dáme ještě jedno velké:
DĚKUJI!

Robine, děkujeme za Tvé DĚKUJI. Poznání Ekoplisu je důležité poznání. Enviromentální výchova je celá krásná a zajímavá. L.A.

 


           

Autor: žáci | Vydáno 30. 06. 2011 | 1739 přečtení

Novinky
19.10.2017:
Ve škole se nám rozmnožily draci
podívejte se - prvňáčkové se snažili

17.10.2017:
27. ročník mezinárodní soutěže soutěže film a video FISAIC
fetival

Akci organizuje Mezinárodní federace pro kulturu a volný čas železničářů.

Hotel Grand Litava - 21. října v sobotu od 14:00 – 18:00

Vystavené mašinky - 17 metrů dlouhý model kolejiště!

Prezentace skupiny železničních modelářů, radioamatérů, esperantistů, výtvarníků,……

Vstup zdarma.


13.10.2017:
Ovoce do škol

12.10.2017:
GVH Hořovice

12.10.2017:
Střední škola služeb a řemesel

06.10.2017:
Úspěšní školáci - sportovci se sešli na radnici
Článek a fotogalerii naleznete ZDE

05.10.2017:
Muzeum Českého krasu zve
rijen


Kontakty
adresa:
Základní škola Beroun
Wagnerovo náměstí 458
266 01 Beroun
IČO: 70975001
IZO: 002 050 633
telefon sekretariát:
311 623 315
telefon ředitel školy:
311 622 198
731 070 423
fax:
311 623 315
e-mail:
3zsberoun@seznam.cz

Další kontakty a údaje zde

Stránky školní družiny

Zvonění
1. hod.: 08:00 - 08:45
2. hod.:08:55 - 09:40
3. hod.:10:00 - 10:45
4. hod.:10:55 - 11:40
5. hod.:11:50 - 12:35
6. hod.:12:45 - 13:30
7. hod.:13:40 - 14:25
8. hod.:14:35 - 15:20
Zřizovatel
MÚ Beroun
Projekt
Škola udržitelného rozvoje
aktivní škola
Info